VELUX A/S
Jobannonce: Koordinator med fokus på risikostyring i vores IT-organisation
OBS: annoncen er udløbet!
Denne jobannonce er ikke længere aktiv på Jobindex. Klik eventuelt på annoncen for at se, om virksomheden alligevel fortsat ønsker at modtage ansøgninger.

Energinet, Fredericia
Vil du støtte Energinet IT’s ledere i at implementere risikostyring i selskabets væsentlige processer og aktiviteter og herved understøtte en helhedsorienteret og tværgående risikotænkning – så er du måske vores nye risikokoordinator.

Som vores nye koordinator indgår du et team, som har et uformelt arbejdsmiljø, hvor der stor gensidig respekt, hjælpsomhed og tillid til hinanden.
Du kan se frem til et udadvendt job med en stor berøringsflade i hele organisationen, hvor du blandt andet er med til at sikre fyldestgørende beslutningsgrundlag og retvisende rapportering til Energinets ledelse.

Anbefalede job
DEME Offshore
DLG
Interacoustics A/S