DSB
Din browser (Safari 1.0) er mere end 3 år gammel.
Vi anbefaler at du opgraderer til den nyeste version, da vi ellers ikke kan garantere at alt funktionalitet på Jobindex vil fungere korrekt.
Jobannonce: Initiativrig studentermedhjælper med interesse for grøn forskning og automatisering - DTU Kemi
Annoncen er udløbet!
Klik på annoncen for at se, om virksomheden stadig er åben for ansøgninger.

Initiativrig studentermedhjælper med interesse for grøn forskning og automatisering - DTU Kemi
Er du en engageret og ambitiøs studerende, der ønsker at få praktisk erfaring inden for forskningsadministration og data-automatisering?
Som studentermedhjælper vil du være en værdifuld ressource for INNO-CCUS ved at løse vigtige opgaver, som understøtter sekretariatet og direktørens arbejde.
Du vil få mulighed for at anvende og udvikle dine færdigheder inden for forskningsadministration og automatiseringsværktøjer, samtidig med at du får en unik indsigt i den nyeste forskning i CO2 fangst, lagring og anvendelse.
Anbefalede job
Ahlsell
FK Distribution A/S
Hvidovre Kommune