CS electric A/S
Jobannonce: Automekaniker/montør/tømrer/elektriker eller lignende, vigtigst er at hænderne er ”skruet rigtigt på” til SAL-montage og ombygningsafdeling.
Annoncen er udløbet!
Klik på annoncen for at se, om virksomheden stadig er åben for ansøgninger.

Automekaniker/montør/tømrer/elektriker eller lignende, vigtigst er at hænderne er ”skruet rigtigt på” til SAL-montage og ombygningsafdeling.
Vi søger 1 medarbejdere til ansættelse i montage og klargøringscenter VPC, hvor vi ombygger og klargør nye biler til bilforhandlere, leasingselskaber og flådeejere. En del af stillingen indebærer også arbejde på vores bilterminal.
VPC Centret er en del af Scandinavian Auto Logistics A/S (SAL). SAL får biler sejlet ind til Esbjerg flere gange om ugen, og mange af bilerne skal ombygges inden de sendes videre. Vi har rigtigt travlt og kan derfor godt bruge lidt flere hænder.
Der vil være mulighed for efteruddannelse.
Anbefalede job
CS electric A/S
Swagelok
Tjæreborg Industri A/S