Elopak Denmark A/S
Din browser (Safari 1.0) er mere end 3 år gammel.
Vi anbefaler at du opgraderer til den nyeste version, da vi ellers ikke kan garantere at alt funktionalitet på Jobindex vil fungere korrekt.
Jobannonce: OPERATØRER TIL KABELPRODUKTIONEN
Annoncen er udløbet!
Klik på annoncen for at se, om virksomheden stadig er åben for ansøgninger.

OPERATØRER TIL KABELPRODUKTIONEN
Electronics Manufacturing fremstiller komplekse elektronikløsninger til satellitter, radarsystemer og selvbeskyttelse af fly. Vores løsninger anvendes i missionskritiske applikationer og vi har stor ekspertise indenfor fremstilling af højeffektive strømforsyninger og elektroniske enheder. Terma leverer blandt andet avanceret elektronik og kabler til F-35 Joint Strike Fighter.
I kabelproduktionen fremstilles diverse kabler til fly desuden mindre enheder og rack monterede enheder. Arbejdet kan betragtes som håndværk og er detaljeorienteret, så det kræver du kan lide at arbejde med hænderne, og du skal være i stand til at læse og forstå tegningsdokumentation. Arbejdet kræver ekspertise, som du vil blive oplært i.
Anbefalede job
Liida Mandskabsudlejning ApS
Hilton Foods Danmark A/S
SKOVBY MØBELFABRIK A/S