Jobannonce: DALI er kendt for at fremstille nogle af verdens bedste højttalere. Du kan være med til at udvikle dem!
OBS: annoncen er udløbet!
Denne jobannonce er ikke længere aktiv på Jobindex. Klik eventuelt på annoncen for at se, om virksomheden alligevel fortsat ønsker at modtage ansøgninger.

Guldbrandsen & Lythje ApS søger for DALI A/S i Nørager
Hos DALI A/S er vi passionerede omkring lyd, og vi laver excellente produkter inden for Hi-Fi. Vi er i solid vækst, og vores indsats i produktudviklingsprojekter øges.
Derfor søger vi nu endnu en kollega, som skal bidrage til vores kreative og fagligt specialiserede virksomhed fra idé/design fasen, til produktet er salgsparat.
Du bliver en del af virksomhedens R&D-afdeling med 20 medarbejdere, og indgår i konstruktionsgruppen med reference til DALI’s konstruktionschef. Du får et naturligt samarbejde med såvel vores design manager som med kolleger i teams af dygtige projektledere og ingeniører. Derudover får du samarbejdspartnere og gode kolleger i den øvrige organisation både i Danmark og Kina.