Din browser (Safari 1.0) er mere end 3 år gammel.
Vi anbefaler at du opgraderer til den nyeste version, da vi ellers ikke kan garantere at alt funktionalitet på Jobindex vil fungere korrekt.
5 jobannoncer
Din søgning
Jobagenten er oprettet
Søgningen er nu tilmeldt din Jobagent. Du vil fremover modtage en mail når der kommer nye matchende jobannoncer, samt små, lejlighedsvise serviceoplysninger.
Se dine JobagenterVil du modtage denne slags jobannoncer på mail?

Skab forandring gennem strategiske projekter i en værdidrevet virksomhed
Som projektchef bliver dine primære opgaver bl.a. at lede teknisk komplekse og strategiske projekter fra start til slut – med fokus på tid, budget, kvalitet og forretningsværdi.
Du skal desuden varetage den daglige ledelse af projektlederteamet, herunder kompetenceudvikling og trivsel.
Samt udvikle governance, værktøjer og processer for projektporteføljen og sikre overblik og fremdrift i projektporteføljen og rapportere til ledelsen.

Projektleder med passion for teknologi, strategi og bæredygtighed
Er du en struktureret og ambitiøs projektleder med blik for både teknik og strategi?
På vegne af Dansk Retursystem søger vi en erfaren Projektleder til at stå i spidsen for teknisk komplekse og strategisk vigtige projekter – fra digitalisering og driftsteknologi til effektiviseringstiltag.
Du bliver en del af en nyoprettet projektlederafdeling med stor synlighed og tæt samarbejde med ledelsen. Her er højt til loftet, stærkt kollegialt fællesskab og plads til både faglig sparring og udvikling.
Vognparkskoordinator
Vi søger en engageret og kompetent Vognparkskoordinator til at blive en del af vores team i Høje Taastrup.
Operatør (Kalundborg Pantstation)
Dansk Retursystem søger en selvstændig og ansvarsbevidst medarbejder til vores pantstation i Kalundborg, som trives med at arbejde alene.
Jobagent
Vil du også følge virksomheden?
Vil du følge virksomheden?
Når du følger en virksomhed, bliver du synlig som potentiel kandidat til job hos virksomheden.
Virksomheden får adgang til dine personlige oplysninger samt CV, så de kan kontakte dig, hvis de i fremtiden har et job, der matcher dine kompetencer.
Du giver også virksomheden mulighed for at kontakte dig, hvis de i fremtiden har et job, der matcher dine kompetencer.
Det er en god idé, at du opretter et CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du sætter dit CV online, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du opdaterer dit CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Vil du vise interesse for dette job?
Det er en god idé, at du opretter et CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du sætter dit CV online, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du opdaterer dit CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.