1 job matcher din søgning 1 job fundet
Vil du modtage denne slags jobannoncer på mail?
Din søgning
Jobagenten er oprettet
Søgningen er nu tilmeldt din Jobagent. Du vil fremover modtage en mail når der kommer nye matchende jobannoncer, samt små, lejlighedsvise serviceoplysninger.
Se dine JobagenterVis annoncer fra virksomheder i Eurofins Nsc Denmark A/S gruppen (18)
- Eurofins BioPharma Product Testing A/S (5) · Virksomhedsprofil
- Eurofins Miljø A/S (4) · Virksomhedsprofil
- Eurofins Steins Laboratorium A/S (3) · Virksomhedsprofil
- Eurofins VBM Laboratoriet A/S (2) · Virksomhedsprofil
- Eurofins NSC Danmark A/S (2) · Virksomhedsprofil
- Eurofins Agro Testing Denmark A/S (1) · Virksomhedsprofil
- Eurofins Miljø Luft A/S (1) · Virksomhedsprofil

Eurofins Miljø Luft A/S, Galten
Vil du være med til at gøre en forskel for miljøet? Synes du at måleteknik lyder spændende og trives du med at løse selvstændige opgaver ude hos kunderne? Uanset om du er nyuddannet eller har et par års erfaring, har vi et spændende job til dig!

Dine arbejdsopgaver vil bestå af emissionsmålinger på kraftværker, forbrændings- og industrianlæg. Du skal betjene mange typer teknisk udstyr, f.eks. registrerende gasmålere, samt opsamle vådkemiske prøver til analyse. Du skal udfylde måledatablade og kvalitetsdokumenter samtidig med, at du effektivt får afsluttet opgaven. Du vil primært befinde dig ude hos kunderne, indledningsvis med en kollega, men på sigt på egen hånd.
Jobagent
Vil du også følge virksomheden?
Vil du følge virksomheden?
Når du følger en virksomhed, får du tilsendt opdateringer om nye stillinger, nyheder og anden relevant information.
Virksomheden får adgang til dine personlige oplysninger samt CV, så de kan kontakte dig, hvis de i fremtiden har et job, der matcher dine kompetencer.
Du giver også virksomheden mulighed for at kontakte dig, hvis de i fremtiden har et job, der matcher dine kompetencer.
Det er en god idé, at du opretter et CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du sætter dit CV online, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du opdaterer dit CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Vil du vise interesse for dette job?
Det er en god idé, at du opretter et CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du sætter dit CV online, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.
Det er en god idé, at du opdaterer dit CV, så virksomheden let og med det samme får en god forståelse af dig og din profil.