Profsyn ApS
København K

Koordinator

Får du energi af at løse udfordringer, danne tætte relationer og skabe positive oplevelser?

Så er det lige dig, vi mangler i landets største professionelle flyttesynsvirksomhed!

Vi fortsætter med at vokse, og derfor søger vi en ildsjæl, der:

  • Foretrækker en omskiftelig hverdag og bliver motiveret af at gribe mange bolde i luften.
  • Er selvstændig, proaktiv og trives med at samarbejde med alle vores interessenter.
  • Har erfaring med administrative opgaver.

Dine opgaver vil blandt andet omfatte:

  • Koordinering af syn og vores synskonsulenters kalendere.
  • Udvikling og implementering af arbejdsgange.
  • Kundesupport.

Teamet og virksomheden i dag:

Som Koordinator i ProfSyn får du en unik mulighed for at være med på rejsen i vores vækstvirksomhed.
ProfSyn har over de sidste år vokset eksponentielt, og derfor er en effektiv distribution af vores synskonsulenter alfa og omega – det vil du være med til.
Du får ved ProfSyn mange personlige udviklingsmuligheder. Du vil være i tæt samarbejde med vores administrationschef, Antonella, samt de yderligere ansatte på vores kontor, som ligger i hjertet af København.

Har du nogen spørgsmål, er du velkommen til at kontakte Antonella på +45 3014 9727.
Vi glæder os til at læse din ansøgning, som sendes via knappen ”Ansøg”.


Din nye arbejdsplads:

ProfSyn specialiserer sig i ind- og fraflytningssyn af lejeboliger i hele Danmark. Vi har kontor i Borgergade 24, 1300 København K sammen med Resights, som også er medinvestor i ProfSyn. På kontoret sidder vi 50 mennesker, som er en rigtig god blanding af unge og ældre. Selvom vi er 2 forskellige firmaer, bliver der gjort meget for, at alle kan sammen. Dette udmønter sig i mange forskellige fælles aktiviteter hvor alle på kontoret er inviteret med til alt fra minigolf til cocktailkursus.
I ProfSyn er vi 7 kontormedarbejdere, samt 80 synskonsulenter, og vi forventer en flot vækst over den kommende tid.


Jobbet søges via QuickApply på Jobindex.