
Tømrer – vil du arbejde på akkord og have fleksibilitet i hverdagen?
Krog og Erichsen har mange store spændene projekter i gang, nybyggeri med opførsel af ca. 500 boliger i københavnsområdet. Vi mangler kompetente medarbejdere til opstart hurtigst muligt. Du skal kunne se dig ingå i sjak, arbejde på akkord og primært være på store byggepladser.
Vil du:
- arbejde på akkord sammen med en fast makker?
- være en del af et fast hold og samarbejde med flere faggrupper?
- have fleksibilitet i hverdagen og nyde fejringer af vores succeser?
Bliv en del af en virksomhed, som skaber resultater
Hos Krog & Erichsen er det gået stødt fremad siden 2018. Nu søger vi flere tømrere, som skal være med på vores boligprojekt.
Du vil opleve et stærkt fællesskab, hvor der sættes pris på et godt arbejdsmiljø og en god jargon.
En alsidig hverdag, du selv har indflydelse på
Sammen med en fast makker kommer du oftest til at arbejde på akkord. Jeres arbejdsopgaver kan bl.a. bestå af:
- Gipsarbejde
- Snedkerarbejde, Fodpaneler, døre m.m.
- Montage af vinduer
- Udvendig beklædning m.m.
- Andet montagearbejde.
Der ligger altid en fast tidsplan, som I skal følge, for at vi afleverer til tiden. Det betyder også, at vi gerne giver frihed og er fleksible med mødetider, så længe I overholder tidsplaner, og kvaliteten er i top.
Vi leder efter 8 tømrersvende, som:
- vil arbejde på akkord
- kan arbejde effektivt og samtidigt levere et flot stykke arbejde
- er gode til at møde til tiden og tager ansvar for egne opgaver
- har kørekort.
Er vi dine nye kolleger?
Har du spørgsmål, er du velkommen til at kontakte Jakob Krog på e-mail: krog.erichsen@gmail.com.
Send din ansøgning, dit CV og meget gerne telefonnummer til krog.erichsen@gmail.com – med emnet "tømrersvend".
Vi ser frem til at høre fra dig/jer.