Færdselsstyrelsen
Din browser (Safari 1.0) er mere end 3 år gammel.
Vi anbefaler at du opgraderer til den nyeste version, da vi ellers ikke kan garantere at alt funktionalitet på Jobindex vil fungere korrekt.
Jobannonce: Assistent til vores produktionsadministration – ca. 20 timer ugentligt
Annoncen er udløbet!
Klik på annoncen for at se, om virksomheden stadig er åben for ansøgninger.

Assistent til vores produktionsadministration – ca. 20 timer ugentligt
Primo Vinduer A/S søger en dygtig og serviceminded deltidsmedarbejder til vores produktionsadministration. Afdelingen leder, planlægger og servicerer vores vinduesproduktion.
Du får reference til produktionsledelsen og bliver en del af at et hold, der arbejder tæt sammen og hjælper hinanden gennem en til tider hektisk hverdag. Dine opgaver bliver fortrinsvis materialeindkøb/disponering, fakturakontrol, planlægningsarbejde samt ad hoc-opgaver for produktionsledelsen. Desuden skal du hjælpe vores distribution med kommunikation af leveringsoplysninger ud til vores kunder, dette foregår både pr. tlf. og mail.
Anbefalede job
Concentrix