KvalitetsRengøring ApS

Rengøringsassistenter til: Kbh. Lufthavn samt Kbh. Ø+S+K og Ballerup/Måløv

Stabile personer, 1-2, søges til lettere kontor/klinikrengøring ca. 10-20 timer pr. uge primært på Amager/Kbh. Lufthavn (kontorer 15 t. pr. uge) samt Kbh. S+K+Ø. Arbejdstiden er fordelt over 2-5 vagter (faste dage) om ugen, med mødetid der er fleksibel fra kl. 17.00 i hverdage (lufthavnen kan man starte allerede kl. 15.00), samt 1 vagt i weekenderne, som er enten lørdag/søndag (valgfrit) men i dagtimerne. Man skal altså kunne arbejde i weekenderne, denne ene dag minimum.

Straffeattest skal fremvises, samt gode dansk- eller engelskkundskaber, startløn er kr. 130-145,- pr. time. Tiltrædelse er med det samme for begge stillinger.

Vi forventer, du er fleksibel og kan afløse ved andres sygdom m.m., er mødestabil, og har interesse for et sådan job i mindst 1 år (evt. studerende). Rengøringserfaring er ikke et krav, da vi oplærer dig.

Kan du svare ja, til ovenstående så send: Ansøgning, plus CV og FOTO via knappen ”Ansøg”.

Med venlig hilsen

KvalitetsRengøring ApS
Jan Christoffersen
Personalechef

Jobbet søges via QuickApply på Jobindex.